Kredyt Hipoteczny

Kredyt hipoteczny 

Kredyt hipoteczny to szansa na spełnienie marzeń, związanych z własnymi „czterema kątami”, a także okazja na realizację planów inwestycyjnych w Twojej firmie. Dogodne warunki kredytowania sprawiają, że wsparcie finansowe na budowę czy zakup domu/mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym – jest teraz na wyciągnięcie ręki! 

Sprawdź jak szybko - zadzwoń do naszego doradcy kredytowego:

Adam Syldatk
tel. 539 425 848

Pomogliśmy uzyskać kredyt hipoteczny na budowę domu klientom z Kartuz, Sierakowic, Gdańska, Gdyni, Żukowa i wielu miast i miejscowości województwa pomorskiego i całej Polski.

Kredyt hipoteczny umożliwia również kupno działki albo urzeczywistnienie pomysłu na remont lub modernizację w obrębie posiadanej nieruchomości. Skrojony na miarę oczekiwań inwestycyjny zabezpieczony hipoteką  – to także impuls dla przedsiębiorców na wdrożenie w życie planu rozbudowy czy adaptacji obiektu pod kątem nowych rynkowych wyzwań i rozwoju firmy. 

Jeśli masz jeszcze inne cele kredytowe, to wygodną alternatywą może okazać się też pożyczka hipoteczna. Misją naszej firmy jest znalezienie optymalnego rozwiązania dla realizacji Twoich indywidualnych potrzeb finansowych.

Dlaczego warto sięgnąć po kredyt/pożyczkę hipoteczną z Pronesta?

  • współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi, które akceptują różne źródła dochodu,

  • zapewniamy możliwość ubiegania się o pożyczkę/kredyt hipoteczny wszystkich osób zatrudnionych w Polsce, w tym także obywateli spoza UE,

  • pomagamy zdobyć kredyt na zakup nieruchomości mieszkalnej bądź użytkowej oraz na remont/modernizację, rozbudowę czy adaptację domu/mieszkania/firmy,

  • akceptujemy wkład własny już od 10%,

  • spłatę kredytu możesz rozłożyć nawet na 35 lat,

  • umożliwiamy wnioskowanie o jeden kredyt/pożyczkę nawet 6 osób, dzięki czemu łatwiej jest uzyskać wymagalną zdolność kredytową,

  • oferujemy całkowicie darmowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie aplikowania o kredyt lub pożyczkę hipoteczną.

Decydując się na współpracę z Agencją Pronesta i fachową pomoc naszych doradców – sięgnięcie po pożyczkę bądź kredyt hipoteczny będzie łatwiejsze, niż Ci się wydaje. 

Zapraszamy do kontaktu – sprawdź, co dokładnie przygotowaliśmy dla Ciebie!