Ubezpieczenia komunikacyjne

Nasza oferta zawiera również ubezpieczenia komunikacyjne zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla flot pojazdów. Ubezpieczenie samochodu składa się z ubezpieczenia obowiązkowego i kilku ubezpieczeń dobrowolnych.

 

Ubezpieczenie OC jest to obowiązkowe ubezpieczenie każdego zarejestrowanego pojazdu. Ubezpieczenie OC chroni odpowiedzialność cywilną Ubezpieczonego za szkody, które wyrządził osobie trzeciej lub w mieniu osoby trzeciej podczas ruchu pojazdem.

Ubezpieczenie AutoCasco jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Dzięki ubezpieczeniu AC możemy liczyć na wypłatę odszkodowania w sytuacji gdy nasz samochód ulegnie uszkodzeniu lub zniszczeniu podczas wypadku, zderzeniu z innymi przedmiotami, a także kradzieży lub porysowaniu przez nieznanych sprawców.

Ubezpieczenie Assistance jest to usługa dodatkowa zapewniająca pomoc ubezpieczonemu w razie awarii samochodu na drodze. Pomoc polega miedzy innymi na naprawie pojazdu na miejscu, wymianie koła, holowaniu pojazdu do miejsca podróży lub dowozie paliwa. W większości Towarzystw Ubezpieczeniowych można rozszerzyć zakres ubezpieczenia o samochód zastępczy lub nocleg dla kierowcy i pasażerów na czas naprawy pojazdu.

Ubezpieczenie AutoSzyba jest to ubezpieczenie pozwalające na wymianę uszkodzonej szyby nie tracąc zniżek w ubezpieczeniu AutoCasco. Istnieje możliwość zawarcia ubezpieczenia AutoSzyba bez ubezpieczenia AutoCasco.

Ubezpieczenie NNW jest najczęstszym rozszerzeniem ubezpieczenia OC i AC. Jest to ubezpieczenie obejmujące wszystkie następstwa nieszczęśliwych wypadków na jakie narażony jest kierowca i pasażerowie podczas jazdy, wsiadania i wysiadania z pojazdu.

Ubezpieczenie MiniCasco, czyli okrojona wersja ubezpieczenia AutoCasco. W zakresie ubezpieczenia MiniCasco znajdują się takie zdarzenia jak kradzież pojazdu, zderzenie ze zwierzętami oraz wypadek, w którym nie brały udziału inne pojazdy.

 

Aby uzyskać więcej szczegółów skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

 

Administratorem danych osobowych jest Pronesta Agencja Ubezpieczeniowa Adam Syldatk, ul. Kartuska 54A, 83-300 Łapalice. Numer telefonu: 539 425 848.
Administrator danych osobowych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Adres e-mail: biuro(at)pronesta.pl

 

Wypełnij formularz, a przedstawimy spersonalizowaną ofertę:

Ubezpieczenie komunikacyjne