Ubezpieczenia domu

Od kilku lat ubezpieczenia domu czy mieszkania cieszą się co raz większą popularnością wśród indywidualnych klientów. Pożary, włamania, mieszkanie zalane wodą – to wydarzenia, przed którymi nie sposób się ustrzec. Można się jednak ustrzec przed kłopotami finansowymi, które mogłyby się pojawić w takiej sytuacji – wystarczy wykupić odpowiednie ubezpieczenie.

Pomoże to zabezpieczyć swój dobytek w taki sposób, że będzie można szybkiej przywrócić mieszkanie czy dom do stanu poprzedniego, dzięki wypłaconemu odszkodowaniu. Warto więc zadbać o to, by wykupić ubezpieczenie i móc spać spokojniej.

Podpisz za naszym pośrednictwem umowę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Ułatwiamy załatwienie wszelkich formalności, do dyspozycji klientów jest agent mobilny. Dlatego cała procedura jest tak prosta i szybka. Przed zaproponowaniem Ci konkretnych warunków umowy, przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb. Tak więc mamy indywidualne podejście do każdego klienta, by móc mu zaprezentować jak najlepszą ofertę.

 

Administratorem danych osobowych jest Pronesta Agencja Ubezpieczeniowa Adam Syldatk,ul. Kartuska 54A, 83-300 Łapalice. Numer telefonu: 539 425 848.
Administrator danych osobowych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Adres e-mail: biuro(at)pronesta.pl

Wypełnij formularz, a przedstawimy spersonalizowaną ofertę: